Loading…

Egzona i zë vendin Trixës, ja çfarë bëjnë bashkë me Donaldin

  • 23/01/2022 | 15:08

Egzona i zë vendin Trixës, ja çfarë bëjnë bashkë me Donaldin

Trixa nuk është më në Big Brother Vip.


Pas më shumë se 100 ditësh Trixa doli e përlotur nga formati ku edhe nisi lidhjen e dashurisë me Donaldin.

Me hyrjen e banorëve të rinj Egzona Rafuna ishte ajo që u rrinte të dyve afër, e tani ajo është bërë e afërt me Donaldin.

Hiq me larg se dje ditën ajo i përgatiti mëngjesin meqë pas daljes së Trixës ai nuk ndihej mirë.

Derisa më vonë ajo dhe Donaldi u bënë bashkë për ta frikësuar Monikën.

Kujtojmë se edhe Beatrix kështu fillimisht kishte nisur të shoqërohej me aktorin duke bërë shaka bashkë në shtëpi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë