Loading…

Egoja e nutricionistes shqiptare: Jam grua perfekte, duan të më rrëmbejnë

  • 08/12/2023 | 22:13

Egoja e nutricionistes shqiptare: Jam grua perfekte, duan të më rrëmbejnë

Nutricionistja e njohur Diola Dosti ka qenë padiskutim një ndër personazhet mjaft të komentuar në BBV, e cila rrëmbeu zemrat e publikut.


Diola ka pushtuar disa herë titujt e shtypit rozë për shkak të këshillave të saj, që shpesh herë përballen me kritika.

Mirëpo, një ndër postimet e saj të bëra së fundmi nuk ka lidhje me këshillat për shëndetin por në fakt një këshillë për burrat.

Nutricionistja ka publikuar një fotografi në profilin e saj të Instagramit, në të cilin duket e mrekullueshme. Dhe duke qenë e vetdijëshme për këtë, ish-konkurrentja e BBV iu ka kërkuar burrave që të ndalojnë së kërkuari gruan perfekte, duke iu referuar kështu vetes.

“Ju lutem, mjaft i kërkuat Babagjyshit gruan perfekte sepse tre herë u përpoq të më rrëmbente sot. Faleminderit për mirëkuptimin”, shkruan bashkangjitur postimit Diola.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diola Dosti (@dioladostiofficial)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë