Loading…

Efi ‘Përputhes’ jep arsyen për operimin e hundës

  • 05/10/2022 | 11:01

Efi ‘Përputhes’ jep arsyen për operimin e hundës

Efi ish konkurrentja e ‘Përputhen’ së fundmi ka bërë operacion hundën me arsye specifike, shkruan Gazeta Metro.


Është komentuar për pamjen gjatë kohës kur ishte në programin ‘Përputhen’ dhe madje është krahasuar me moderatoren Bora Zemani për ngjashmërinë që kishin.

Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin ‘Trotuar’ tek ‘E diell’, ku ka dhënë edhe arsyen pse erdhi ky ndryshim, ndonëse nga ngacmimi i panelistit të ftuar Flavio Qarrit .

“Kemi aktualisht në treg nja 15 personazhe që duken sikur i ka lindur e njëjta nënë”, tha Flavio Qarri, i ftuar në panelin e diskutimit.

“Prandaj bëra një ndryshim që mos më krahasojnë më”, shtoi ajo./gazetametro.com

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë