Loading…

Edi Rama viziton Rexhep Qosjen (Foto)

  • 17/02/2017 | 22:52

Edi Rama viziton Rexhep Qosjen (Foto)
Kryeministri shqiptar Edi Rama dhe bashkëshortja Linda, në Ditën e Pavarësisë së Kosovës ishin në shtëpinë e Akademikut Rexhep Qosja, në Prishtinë. Në këto foto duken të tre duke biseduar në Biblioteken e Profesor Qosjes.


Këtë të henë, në “Dritare me Rudinën”, në Vizion Plus, Rexhep Qosja foli gjatë për Edi Ramën, simpatinë për të cilin nuk e ka fshehur kurrë, duke shtuar për herë të parë edhe tre vërejtje për kryeministrin shqiptar, njëra nga të cilat ishte masa e daljeve publike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë