Loading…

Edi Rama vendos kurorë lulesh te varri i ish presidentit Rugova

  • 17/02/2017 | 10:03

Edi Rama vendos kurorë lulesh te varri i ish presidentit Rugova

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka vendosur kurorë me lule te varri i ish presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova.


Rama që nga dje po qëndron në Kosovë, për të marrë pjesë në shënimin e 9 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës.

1

Dje ai ishte i pranishëm në seancën solemne të Kuvendit të Republikës së Kosovës. / gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë