Loading…

Edi Rama takon politikanët shqiptarë në Ulqin

  • 03/04/2017 | 19:52

Edi Rama takon politikanët shqiptarë në Ulqin

Në vijim të vizitës së tij në Malin e Zi, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është ndalur në Ulqin, ku është takuar me përfaqësues shqiptarë të politikës.


Përmes një statusi në rrjetet sociale, kreu i qeverisë shqiptare ka vlerësuar hapat e ndërmarrë nga politika në të mirë të komunitetit shqiptar.

“Në Ulqin me faktorët politikë shqiptarë të Malit të Zi, ku po bëhet një progres i madh hapash konkretë në të mirë të komunitetit shqiptar”, ka thënë Rama në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë