Loading…

Edi Rama s’përmbahet në samit, puth kryeministren e Italisë në qafë 

  • 01/06/2023 | 16:26

Edi Rama s’përmbahet në samit, puth kryeministren e Italisë në qafë 

Kryeministri Edi Rama, ashtu si herët e tjetra ka guxuar me përshëndjetet e tij me liderët e vendeve të tjera.


Por këtë herë Rama guxoi pak më shumë.

Në samitin që po mbahet në Itali, Rama ka puthur një prej lidereve të pranishme, pikërisht kryeministren italiane Giorgia Meloni.

Një video e publikuar në rrjetet sociale, tregon se si Rama puth në faqe Giorgia Meloni gjatë takimit në Moldavi, mirëpo duket se puthja i erdhi shumë papritur kryeministres italiane.

Në samitin që po mbahet në Moldavi, vijojnë negociatat e ndërkombëtarëve për të çtensionuar situatën në veri të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë