Loading…

Edi Rama s’e mban nervozizmin: Kujt i bërtet ti?! (Video)

  • 22/06/2017 | 23:35

Edi Rama s’e mban nervozizmin: Kujt i bërtet ti?! (Video)

Kryeministri Edi Rama ka shfaqur momente nervozizmi gjatë emisionit të mbrëmjes “Opinion”, ku kreu i PS-së po përballet me gazetarë.


Teksa po diskutohej bilanci i Qeverisë në këto katër vite në infrastrukturë, mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Blendi Fevziu u ngritën tonet.

“Kujt i bërtet”, iu drejtua Rama.

“Po ti kujt i bërtet”, ia ktheu Fevziu.

“S’ke të drejtë të bësh lodra fjalësh”, tha Rama.

“Jo mos zotëri kam të drejtë të pyes…”, u përgjigj Fevziu.

Për më shumë, shihni videon:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë