Loading…

Edi Rama publikon pamje nga pritja e mbretit të Spanjës

  • 29/06/2022 | 08:29

Edi Rama publikon pamje nga pritja e mbretit të Spanjës

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, sot ka zgjedhur që t’i thotë ‘mirëmëngjes’ më ndryshe të gjithë atyre që e kanë mik ose e ndjekin në Facebook.


Ai, ndryshe nga ditët e tjera kur poston fotografi dhe video duke promovuar vendet e bukura dhe ‘perlat e fshehura’ të Shqipërisë, ka publikuar momentin kur bashkë me bashkëshorten e tij, Linda Rama, kanë hyrë në pritjen e organizuar nga Mbreti Felipe VI i Spanjës për shtetet pjesëmarrëse në Samitin e NATO-s.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë moment të hyrjes në pritjen e organizuar mbrëmë nga Madhëria e Tij, Mbreti Felipe VI i Spanjës dhe Madhëria e Saj, Mbretëresha Letizia, për mirëseardhjen e udhëheqësve të shteteve pjesëmarrëse në Samitin e NATO-s, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë