Loading…

Edi Rama publikon fotogaleri të bukur nga Prishtina (Foto)

  • 16/02/2017 | 22:19

Edi Rama publikon fotogaleri të bukur nga Prishtina (Foto)

Kryeministri Edi Rama po qëndron në Kosovë duke marrë pjesë në aktivitetet solemne të organizuara me tastin e 9-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.


 

Ai ka zgjedhur disa fotografi nga Prishtina për të uruar këtë përvjetor, përcjell gazetametro.net.

Foto më e bukur e edhe e veçantë e publikuar si kryesorja e fotogalerisë, është ajo e dy vajzave të veshura njëjtë me veshje kombëtare shqiptare, por me dy simbole shtetërore të ndryshme në duar, njëra me flamur të shtetit të ri të Kosovës dhe tjetra të Shqipërisë.

Aty, nuk mungon as ushtari i FSK’së, dhe portreti i Nënës Terezë. /gazetametro.net

edi-rama-23

edi-rama-22

edi-rama-20

edi-rama-19

edi-rama-18

edi-rama-17

edi-rama-16

edi-rama-15

edi-rama-14

edi-rama-13

edi-rama-12

edi-rama-11

edi-rama-10

edi-rama-9

edi-rama-8

edi-rama-7

edi-rama-6

edi-rama-5

edi-rama-4

edi-rama-3

edi-rama-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë