Loading…

Edi Rama poston këtë mrekulli të bukurisë shqiptare

  • 29/09/2017 | 17:48

Edi Rama poston këtë mrekulli të bukurisë shqiptare

Rilindja Urbane e Edi Ramës, tanimë ka filluar të jetë realitet. Rrugë, e sheshe të bukura në çdo cep të Shqipërisë, më nuk janë vetëm projekte në letër. 


Kryeministri shqiptar sot ka publikuar në një video ku shihen pamje jashtëzakonisht të bukura të rrugës së re Banjë – Gramsh.

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje fantastike të liqenit të Banjës dhe të rrugës së re Banjë-Gramsh, ju uroj një ditë të mbarë.”

Kështu shkruan kryeministri Edi Rama, që ka postuar videon e mëposhtme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë