Loading…

Edi Rama ‘ia kthen’ Vjosa Osmanit me foto, ‘ia pren’ njërin krah nga fotografia e përbashkët e samitit

  • 24/06/2022 | 13:06

Edi Rama ‘ia kthen’ Vjosa Osmanit me foto, ‘ia pren’ njërin krah nga fotografia e përbashkët e samitit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i është “hakmarrë” sot Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit, për punën e fotografisë që ajo kishte publikuar nga darka që ishte mbajtur para dy javësh në Greqi në kuadër të Samitit SEECP, ku e kishte “prerë” Ramën në mes.


Rama ka publikuar sot fotografinë e përbashkët që u realizua dje gjatë samitit mes liderëve të shteteve të Bashkimit Evropian dhe atyre të Ballkanit Perëndimor. Në këtë foto, Rama ia ka “prerë” pak njërin krah Osmanit.

Bashkë me këtë foto, Rama ka publikuar edhe fjalimin e tij të plotë që e mbajti në samit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë