Loading…

Edi Rama i thotë Haradinajt: Largoje kravatën |VIDEO

  • 27/08/2018 | 13:37

Edi Rama i thotë Haradinajt: Largoje kravatën |VIDEO

Derisa të gjithë kryeministrat e vendeve të Ballkanit perëndimor janë parë pa kravat në takimin joformal për integrimin rajonal ekonomik, ashtu nuk ndodhi edhe me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.


Haradinaj me të mbërritur në Durrës, ku po mbahet takimi, është pritur nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i cili gjatë përcjelljes i tha ta heqë kravatën.

Ashtu edhe ndodhi. Haradinaj u pa në takim pa kravat, ashtu siç ishin edhe kryeministrat tjerë.

E kryeministri Rama, nuk ndryshojë nga takimi i vitit të kaluar. Ai derisa priste mysafirët sërish është parë me atlete.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë