Loading…

Edi Rama i fiksuar pas këngës së Fifit: Kërkon ‘Diellin’ në mes të borës

  • 30/11/2021 | 16:19

Edi Rama i fiksuar pas këngës së Fifit: Kërkon ‘Diellin’ në mes të borës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social një video e cila e bëri Fifin shumë krenare dhe të veçantë, shkruan Gazeta Metro.


Edhe duke qenë ende brenda, kënga që Fifi e kompozoi dhe shkroi u bë hit i madh, ndërsa pak ditë para se të dilte nga shtëpia, shokët e saj Flori dhe Bruno ia realizuan si këngë.

Jehona e kësaj këngë nuk kishte se si të mos mbërrinte deri tek kryeministri Rama.

“Valbona magjike”, shkroi Edi Rama krahas videos në të cilat shiheshin pamjet mbresëlënëse të Valbonës, të shoqëruar me këngën “Diellin” të Fifit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Kjo e fundit ishte mjaft e lumtur me reagimin e Ramës, ku edhe e shpërndau po të njëjtin postim në rrjetin e saj social.

“Speechless”, shkroi ajo.

Ndyshe, Fifi mori vendim të largohet nga shtëpia e Big Brother për tu koncentruar në shëndetin e saj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë