Loading…

Edhe Veseli uron Krishtindjen

  • 24/12/2016 | 20:01

Edhe Veseli uron Krishtindjen

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka uruar festën e Krishtlindjes për të gjithë besimtarët katolikë e protestantë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, Veseli, ka uruar që kjo festë të shënohet sa më bukur.

“Gëzuar Krishtlindjen për të gjithë bashkëqytetarët katolikë dhe protestantë të Republikës së Kosovës. Uroj që ta kaloni këtë festë të shënuar sa më bukur, në ngrohtësinë e shoqërisë së njerëzve më të dashur. Bekime dhe gjithë të mirat, për ju dhe familjet tuaja”, ka shkruar Veseli në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë