Loading…

Edhe një tjetër aksident në Prishtinë, ka të lënduar

  • 08/04/2018 | 18:31

Edhe një tjetër aksident në Prishtinë, ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve në “Kodrën e Trimave” në Prishtinë.


Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes thonë se ka edhe të lënduar, transmeton Koha.net.

Në aksident janë të përfshira dy vetura, dhe nga pamjet shihet se aksidenti është mjaft i rëndë.

Policia e Kosovës tash për tash nuk ka mundur të japë më shumë detaje rreth këtij rasti.

Ndryshe, gjatë ditës së sotme janë raportuar disa aksidente me të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë