Loading…

Edhe një deputete tjetër e PDK’së infektohet me koronavirus

  • 19/11/2020 | 20:04

Edhe një deputete tjetër e PDK’së infektohet me koronavirus

Deputetja e PDK’së Floretë Zejnullahu, ka treguar se është infektuar me koronavirus, shkruan Gazeta Metro.


Deputetja Zejnullahu e bëri të ditur këtë përmes një postimi në Facebook, e cila tha se deri tani ka simptoma të lehta.

Ky është postimi i plotë:

”Gjyshi dhe unë po e kalojmë bashkë virusin Covid-19. Deri tani me simptoma të lehta dhe pa ndonjë problem të madh shëndetësor.

Urojmë që gjithë të infektuarit ta kalojnë sa më lehtë këtë sfidë. Ju lutem, ruani distancën dhe mbani maskat që ta mbroni veten dhe të tjerët.

Lladoc, Podujevë.”/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë