Loading…

Edhe kryetarja e KQZ’së në Kuvendin e Kosovës

  • 10/05/2017 | 11:23

Edhe kryetarja e KQZ’së në Kuvendin e Kosovës

Jo vetëm deputetët e Kuvendit të Kosovës dhe ministrat e Qeverisë janë parë sot në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.


Në Kuvend ka qëndruar sot edhe kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka.

Nuk dihen arsyet pse Daka ka shkuar sot në ndërtesën e Kuvendit, por ajo është parë duke dalë nga ndërtesa e Kuvendit pasi ka filluar seanca.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë