Loading…

Edhe kryetari i veriut të Mitrovicës në takim me Stoltenberg

  • 03/02/2017 | 13:53

Edhe kryetari i veriut të Mitrovicës në takim me Stoltenberg

Kryetari i veriut të Mitrovicës Goran Rakiq, është parë sot të hyjë në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.


Në këtë ndërtesë momentalisht është duke zhvilluar vizitat e tij sekretari i Përgjithshëm i NATO’s Jens Stoltenberg, dhe për momentin është në takim me kryeministrin e Kosovës Isa Mustafa.

Por, një takim tjetër pritet të zhvillohet mes sekretarit të NATO’s dhe zëvendëskryeministrit të Kosovës Branimir Stojanovic, i cili në takim do të ketë edhe përfaqësues tjerë të serbëve në Kosovë.

Në mesin e tyre do të jetë edhe kryetari i veriut të Mitrovicës Goran Rakiq./gazetametro.net  

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë