Loading…

Edhe kjo na u deshtë pas telasheve në Veri: Kosovës i shtohet edhe një tjetër, Blero bëhet analist politik

  • 31/05/2023 | 22:32

Edhe kjo na u deshtë pas telasheve në Veri: Kosovës i shtohet edhe një tjetër, Blero bëhet analist politik

Këngëtari kosovar, Blerim Muharremi i njohur si Blero, është kthyer në rolin e analistit politik, me një postim që ka bërë së fundi në llogarinë e tij në Instagram.


Blero ka komentuar situatën në veri të vendit, që është tensionuar nga e premtja. Sipas tij, Shtetet e Bashkuara të Amerikës këtë herë janë gabim.

“Sdmth Amerika me pas mir gjithmon ose t’drejt gjithmon, se at’her ti vec je tu ja bo rrafsh e miku i mir sta bon rrafsh per gjithcka miqt e mir edhe t’sinqert mahen gjithmon. Miqt e rrejshem i ndan interesi, nese 1 mik i jemi ma ka ndertu 1 shpi do t’i jem falenderues ton jeten edhe kom me u mundu me ja kthy njejt, pork jo nuk do te thot qe miku jem ka drejten me bo ligjin n’shpi tem, vec pse ai ma ka ndertu”, ka shkruar Blero.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë