Loading…

Edhe Gjakova mbledhje të jashtëzakonshme për Haradinajn

  • 11/01/2017 | 19:56

Edhe Gjakova mbledhje të jashtëzakonshme për Haradinajn

Me nismën e Grupit të Kuvendarëve nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), dhe mbështetur nga të gjitha Grupet e Kuvendarëve nga subjektet e tjera politike në KK të Gjakovës, nesër, me datë 12 janar 2017, (e enjte), Kuvendi i Komunës në Gjakovë mban seancë të jashtëzakonshme për rastin Haradinaj.


Në fund të seancës, Kuvendi i Komunës së Gjakovës do të votojë deklaratën e përbashkët kundrejt ndalimit të Haradinajt në Francë.

Takimi mbahet në sallën e madhe të KK Gjakovë, nga ora 10:00.  /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë