Loading…

Edhe Ferki Shala aderon në një parti politike(Foto)

  • 11/05/2017 | 20:00

Edhe Ferki Shala aderon në një parti politike(Foto)

Ish-solisti kryesor i grupit të famshëm mitrovicas TNT, Ferki Shala i është bashkuar Partisë “Fjala”.


Me këtë rast, kryetari i këtij subjekti, Gëzim Kelmendi ka thënë se Shala do të jetë kandidati i dytë në listën për deputet.

“Artisti i mirënjohur nga Mitrovica, Ferki Shala bashkohet me Partinë FJALA. Ferki Shala do të kandidoj për deputet nga Partia FJALA.  Ferki Shala është artist i cili me vlerat dhe ndershmërinë e tij do të i përfaqësoj denjësisht interesat e qytetarëve të Kosovës”, thuhet në njoftimin e partisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë