Loading…

Edhe Endriti Thaçi në përkrahje të babait të tij

  • 12/11/2018 | 20:50

Edhe Endriti Thaçi në përkrahje të babait të tij

Djali i presidentit Hashim Thaçi ka dal në përkrahje babait tij, kështu duke postuar një foto në rrjetin social Instagram ku tregon takimet e babait të tij në Paris.

Presidenti Hashim Thaçi ishte në Paris si shkak i mbajtjes së ceremonisë së shënimit të 100 vjetorit të konfliktit që i ka dhënë fund Luftës së Parë Botërore, e takimi i tij me liderët më të njohurë botërorë e ka shtyrë djalin e tij Endritin që të krenohet me babain e tij, njofton gazetametro.net.

Presidentin e vendit e uruan shumë njerëz për arritjen e tij duke qene aty prezent, dhe i dhanë një përkrahje të fuqishme.

Ky është postimi i Endritit në Instagram./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë