Loading…

Edhe Enca ka vapë të madhe, shfaqet me pushime në Greqi

  • 27/06/2022 | 15:35

Edhe Enca ka vapë të madhe, shfaqet me pushime në Greqi

Pasi u bë zyrtarisht banore rezidente në Dubai, Enca ka filluar pushimet në Greqi.


Artistja është duke i shijuar temperaturat e larta që po mbizotërojnë duke u relaksuar në një nga resortet luksoze.

Duke e festuar jetën çdo ditë”, ka shkruar këngëtarja me mbipeshë.

Ajo është protagoniste e një sërë hite në skenën muzikore shqiptare.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë