Loading…

Edhe disa orë për Black Friday

  • 24/11/2016 | 18:04

Edhe disa orë për Black Friday

Nesër do të jetë “Black Friday”, ditë e cila është prezente në shumë vende të botës. Edhe në Kosovë ka filluar që të jetë prezente kjo ditë dhe qytetarët të bëjnë blerje të shumta. Black Friday, është dita e blerjeve pas festës së falendërimeve.


Kjo ditë shënon fillimin e sezonit të blerjevë për fundvit, dhe shpesh herë quhet edhe dita më e ngarkuar e pazarit në vit.

Gjatë kësaj të premte ka oferta të mëdha, dhe çmimet shumë të ulta bëjënë që njerëzit të vrapojnë pas gjërave që dëshirojnë të blejnë dhe nganjëherë përfundojnë edhe në konfilt./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë