Loading…

Edhe dhëndri i Kosovës uron pavarësinë

  • 17/02/2022 | 15:39

Edhe dhëndri i Kosovës uron pavarësinë

E për nder të kësaj dite të veçantë në Kuvendin e Kosovës është mbajtur seanca solemne.


Deputetja, Adriana Matoshi ka marrë pjesë në këtë seancë solemne ku është dukur tejet elegante.

Ajo gjithashtu ka publikuar një imazh ku shihet në krah të krerëve të shtetit.

Ajo pozoi krahë presidentes Osmani, kryeministrit Kurti si dhe kryeparlamentarit Konjufca.

Përveç kësaj ajo që ka rënë në sy është postimi i të dashurit të Adrianës, i cili e ka uruar Kosovën në ditën e saj.

Këtë postim Adriana e ka shpërndarë në profilin e saj të Instagramit ku edhe e ka falënderuar atë.

Në postim shihet i dashuri i saj Keith ku mbrapa tij qëndron flamuri i Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë