Loading…

Edhe aktivistët e Vetëvendosjes tani përkrahin përfaqësuesen e Kosovës

  • 11/10/2018 | 23:51

Edhe aktivistët e Vetëvendosjes tani përkrahin përfaqësuesen e Kosovës

Diskursi i Lëvizjes “Vetëvendosje” ndaj përfaqësueses së Kosovës tanimë ka marrë kahje tjetër.


Zyrtarët e partisë së Albin Kurtit tanimë po dalin hapur dhe po shfaqin dashurin e tyre për ekipin tonë.

Dy drejtorët e Komunës së Prishtinës, Yll Rugova dhe Arben Vitia si dhe asamblisti më i votuar i kësaj partie, Eman Rrahmani, kanë shikuar nga afër ndeshjen e Kosovës ndaj Maltës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë