Loading…

E zbulon ‘udhëtari në kohë’: Kjo do të jetë presidentja e ardhshme e SHBA’së

  • 01/04/2019 | 09:24

E zbulon ‘udhëtari në kohë’: Kjo do të jetë presidentja e ardhshme e SHBA’së

Një ‘udhëtar në kohë’ nga viti 2045 po thotë se Yolanda King, stërmbesa e Martin Luther King, do të bëhet presidente e ardhshme e Shteteve të Bashkuara, transmeton Gazeta Metro.


Adam Archon, përveç deklaratave rreth liderëve në SHBA, ka zbuluar edhe shumë gjëra të tjera.

Ai thotë se alienët do të shihen nga të gjithë njerëzit, rreth vitit 2028.

Sidoqoftë, ka pasur disa të tillë që kanë dalur me këso deklara, duke bërë parashikime mjaftë interesante rreth të ardhmes.

Mirëpo, disa komentues të rrjeteve sociale po thonë se kjo nuk është e vërtetë dhe nuk ka aspak kredibilitet./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë