Loading…

E vodhi veturën dhe bëri kaos në autostradën në Gjermani, ndjekje spektakulare e policisë (Video)

  • 23/07/2017 | 23:33

E vodhi veturën dhe bëri kaos në autostradën në Gjermani, ndjekje spektakulare e policisë (Video)

Një polak është përpjekur të ikë nga policia gjermane me një Audi A5 dhe bëri kaos në një autostradë të Gjermanisë.

Me shpejtësi 240 km në orë, në një moment ai e humbi kontrollin dhe doli nga rruga. Por befasisht arriti të rikthehej në autostradë duke e goditur një veturë tjetër si në filma aksion

Krejt në fund përpjekjes për të ikur, shihet vetura duke shkuar djathtas-majtas, ndërsa në fund polaku kërcu nga vetura pak para se ajo të ndalej. Për fat të mirë, nga kaosi që shkaktoi nuk pësoi lëndime të rënda.

Polaku u dënua më 3 vjet e 9 muaj burgim.

https://www.youtube.com/watch?v=pWzeJ_3x0JU

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë