Loading…

E veshur në bikini, Kida shfaq linjat e saj trupore para pasqyrës

  • 23/06/2022 | 13:58

E veshur në bikini, Kida shfaq linjat e saj trupore para pasqyrës

Kida është njëra ndër këngëtaret që punon shumë të sjellë projekte muzikore të shpeshta.


Së fundi ajo ka sjellë bashkëpunimin me Dafina Zeqirin, “Luje belin”.

E pas suksesit të këngës ajo po shijon edhe pushimet me Dafinën.

Ajo ka postuar imazhe provokuese ku ka vënë në pah linjat trupore me bikini.

Këngëtarja shfaqet në formë të mahnitshme në bikinit me ngjyrë të zezë.

Ajo kujdeset mjaft shumë për linjat trupore dhe madje është shumë e rregullt me palestër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë