Loading…

E veshur firmato, Arta Nitaj vë në pah linjat e saj trupore

  • 22/06/2022 | 12:08

E veshur firmato, Arta Nitaj vë në pah linjat e saj trupore

Arta Nitaj është njëra ndër modelet që krijon lajme me paraqitjen e saj.


Ajo është në qendër të vëmendjes me secilin postim të saj.

Madje ajo komentohet shumë edhe për pushimet e saj luksoze, në vendet më me zë në botë, së fundi ajo ka postuar disa imazhe nga pushimet në Itali ku janë vënë fokus linjat e saj trupore.

Dukjen ajo e përshtati me sandale ‘Louis Vuitton’, ndërsa flokët e gjata i la prapa supeve me dy gërsheta përpara.

“Lumturia është aq e bukur”, shkruan Arta në mbishkrimin e fotografive.

Modelja ishte pjesë e klipit të Dafinës dhe Kidës “Luje belin”, ku u komentua shumë për dukjen e saj e cila nuk përshtatej edhe aq me atë në ‘Instagram’./Lajmi/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë