Loading…

E turpshme: Mërgimtari godet veturën në parking dhe ikën, por zbulohet keq nga kamerat

  • 24/04/2019 | 10:45

E turpshme: Mërgimtari godet veturën në parking dhe ikën, por zbulohet keq nga kamerat

Në parking të qendrës tregtare ‘Interex’, në Gjilan një person ka goditur me veturën e tij, një veturë tjetër që ishte e parkuar, transmeton Gazeta Metro.


Me të goditur veturën, ai ka ikur nga vendi i ngjarjes duke mos u ndaluar që ta lajmëroj aksidentin që ka shkaktuar.

Por, fatkeqësisht i gjithë ky aksident i lehtë është kapur nga kamerat e sigurisë.

Në videon që do ta shihni më poshtë do të i vëreni të gjitha detajet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë