Loading…

E tmerrshme: Vajza nga Prishtina në prezencë të babait tregon si u ngacmua seksualisht për 4 vjet radhazi

  • 07/01/2020 | 11:36

E tmerrshme: Vajza nga Prishtina në prezencë të babait tregon si u ngacmua seksualisht për 4 vjet radhazi

Një vajzë nga Prishtina në prezencë të prindit të saj dje ka raportuar në polici se si u ngacmua seksualisht nga një person për 4 vjet radhazi, shkruan Gazeta Metro.


Policia njofton se rasti është raportuar dje, rreth orës 20:00.

Prokurori është njoftuar dhe me urdhër të tij rasti hetohet në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

Ankuesja femër K/Shqiptare në prezencën e prindit e saj ka deklaruar se i dyshuari mashkull K/shqiptar e ngacmon seksualisht atë qe katër vjet radhazi. Është njoftuar prokurori dhe me urdhër të tij rasti hetohet në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë