Loading…

E tepron Arbenita, kap të pasmet para kamerës

  • 21/05/2022 | 16:38

E tepron Arbenita, kap të pasmet para kamerës

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është shumë aktive në rrjete sociale.


Ajo vazhdimisht sjell fotografi të reja, ku shfaqet shumë joshëse.

Njësoj veproi edhe së fundi, teksa u shfaq e veshur me veshje sportive, duke ekspozuar format e trupit.

Bukuroshja kishte kthyer shpinën para kamere, teksa kishte kapur të pasmet e saj.

Kjo fotografi nuk u mirëprit mirë nga disa prej fansave të saj ku e kritikuan ndërsa të tjerët i dhanë komente pozitive

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë