Loading…

E takon ish-gruan në qytet, e sulmon në prani të dy vajzave

  • 22/02/2018 | 09:50

E takon ish-gruan në qytet, e sulmon në prani të dy vajzave

Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Gjilan pasi që i njëjti në qytet ka takuar ish-gruan e tij ku në prezencë të dy vajzave e ka sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore.


Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /gazetametro.net

Edhe një aksident tragjik, vdesin dy shqiptarë

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë