Loading…

E shtrirë në shtrat, Arbenita provokon me fustanin e bardhë

  • 09/09/2021 | 09:09

E shtrirë në shtrat, Arbenita provokon me fustanin e bardhë

Modelja bukuroshe ka pozuar për Instagram.

Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura, shkruan lajmi.net.

Ajo është e njohur për bukurinë natyrale,teksa edhe është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Modelja e njohur pak minuta më parë mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, duke treguar format e saj trupore të pabesueshme me veshjen e shkurtër ngjyrë të bardhë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë