Loading…

E rrallë: Kapet në Durrës peshkaqeni 4 metra, peshonte 400 kg

  • 15/11/2018 | 13:39

E rrallë: Kapet në Durrës peshkaqeni 4 metra, peshonte 400 kg

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një prej plazheve më të frekuentuara nga kosovarët.

Një peshkaqen rreth katër metra i gjatë është kapur në Durrës nga disa marinarë, shkruan gazetametro.net.

E peshkaqeni katërmetërsh, sipas marinarëve, peshonte hiç më pak se 400 kilogramë.

Siç raportohet, është hera e parë që një peshkaqen i tillë kapet në detin e Durrësit.

Ndryshe, sipas raportimeve, thuhet se ai u kap në 100 metra thellësi të detit./gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë