Loading…

E rëndë: Virusi i merr jetën 35 vjeçares

  • 09/09/2021 | 21:07

E rëndë: Virusi i merr jetën 35 vjeçares

Numri i viktimave nga koronavirus po është në rritje javët e fundit, ku në mesin e viktimave nga ky virus po janë edhe ata të moshës së re.


Gjatë ditës së sotme, ka humbur jetën nga koronavirusi edhe një e re.

 

Bëhet fjalë për Sijeta Shabani nga fshati Tërrnje e komunës së Suharekës.

E ndjera, ka vdekur në moshën 35 vjeçare si pasojë e infektimit me koronavirus,

Lajmin për vdekjen e saj e kanë bërë të ditur familjarët e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë