Loading…

E rëndë: Shqiptarja 19 vjeçare i jep fund jetës, hidhet nga kati i 8’të

  • 07/07/2017 | 09:36

E rëndë: Shqiptarja 19 vjeçare i jep fund jetës, hidhet nga kati i 8’të

Foto: Ilustrim

Ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier të Shqipërisë, rreth orës 2 pas mesnate. Një vajzë 19- vjecare i ka dhene fund jetes duke u hedhur nga kati i tete i nje ndërtese.


Sipas te dhenave te para mesohet se ngjarja ka ndodhur orës 02:10, në lagjen “Apollonia” Fier dhe vajza bashkejetonte me nje 38-vjecar.

Shtetasja S.B, 19-vjeç nga Kucova dyshohet se është hedhur nga kati i 8-të i pallatit dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Sipas hetimeve te para mesohet se vajza jetonte me shtetasin me iniciale A.Ç 38-vjeç, i cili pas ngjarjes se rende u shoqerua nga policia.

Ai do te pyetet per te hedhur drite rreth ngjarjes dhe nese kane pasur debate bashke.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë