Loading…

E rëndë: Fëmija 1-vjeçar mbytet në një pishinë në Likoshan të Drenasit

  • 04/07/2022 | 22:56

E rëndë: Fëmija 1-vjeçar mbytet në një pishinë në Likoshan të Drenasit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Likoshan të Drenasit, ku një fëmijë është mbytur në një pishinë.


Burimet nga Emergjenca kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për një vajzë 1-vjeçare, e cili ka humbur jetën në pishinën për fëmijë,  raporton Gazeta Sinjali.

Vdekjen e fëmijës e ka konstatuar mjeku kujdestar nga Qendra e Mjekësisë Familje në Drenas, teksa Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Hetimet për rastin kanë filluar ndërkohë që ende s’dihen detaje të tjera.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë