Loading…

E rëndë: Burri vret gruan me sëpatë

  • 07/06/2021 | 20:59

E rëndë: Burri vret gruan me sëpatë

Policia e Shtetit shqiptar ka bërë të ditur se sot në fshatin Dragostunjë të Librazhdit, në banesë Qemal Bici rreth 56-vjeç, në rrethana ende të paqarta dyshohet se ka vrarë me mjet të mprehtë, sëpatë, bashkëshorten e tij Menturie Bici, rreth 53- vjeçe dhe pas aktit të rëndë autori ka varur veten.


Në momentin e krimit fëmijët nuk kanë qenë të pranishëm, por më pas ata kur kanë ardhur në banesë e kanë gjetur nënën të vrarë dhe më pas babanë të varur te pema.

Qemal Bici njihej nga fqinjët si problematik, i alkoolizuar dhe që jo pak herë shkaktonte dhunë ndaj gruas së tij. Çifti ka katër fëmijë të gjithë të rritur.

Kjo ngjarje e rëndë pason atë të Shkodrës ku vëllai vrau motrën, si dhe ngjarjen që tronditi Tiranën, ku u vra Kudret Salia nga ish-vjehrri./tch

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë