Loading…

E përfolura si e dashura e DiCaprios, Gigi Hadid shfaqet pa jelek në Paris

  • 01/10/2022 | 09:05

E përfolura si e dashura e DiCaprios, Gigi Hadid shfaqet pa jelek në Paris

Gigi Hadid është shfaqur pa jelek në një kostum të zi teksa i është bashkuar motrës Bella në sfilatën e parë të Victoria Beckham në Javën e Modës në Paris.


Gigi Hadid dhe motra e saj Bella ka ndezur të pranishmit teksa ka defiluar në pistë të sfilatës së Victoria Beckham që u mbajt sonte, e premte.

Motra e madhe Gigi (27), është dukur e jashtëzakonshme teksa ka sfiluar pa jelek  teksa ka pasur të veshur një xheketë sportive të zezë, me një brez të bardh e teksa ka treguar edhe belin e saj të tonifikuar.

Pamja e saj u kompletua me një palë pantallona të zi, që kishin një rrip të bardh në mes.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë