Loading…

E pazakontë: Burri nga Fushë Kosova lajmëron policinë, nuk e di ku ndodhet gruaja e tij

  • 24/10/2021 | 09:30

E pazakontë: Burri nga Fushë Kosova lajmëron policinë, nuk e di ku ndodhet gruaja e tij

Policia njofton për një grua të zhdukur nga Fushë Kosova.


Sipas bashkëshortit të saj, e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më

Policia po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR /Lagjja 29, Fushë Kosovë 20.10.2021 – 08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë