Loading…

E pazakontë, borë në bregdetin e Durrësit (Foto)

  • 06/01/2017 | 11:11

E pazakontë, borë në bregdetin e Durrësit (Foto)

I ftohti dhe reshjet e borës që kanë përfshirë Ballkanin ka befasuar edhe banorët e Durrësit.

Janë bërë dhjetë vite që në këtë qytetë nuk ka pasur borë, transmeton gazetametro.net.

Qytetarët e këtij vendi kanë nisur me të madhe të shpërndajnë video dhe fotografi nga ajo siç po e quajnë ata të pazakontë.

Siç edhe shkruajnë ata, reshjet kanë nisur me intensitet edhe në Durrës qysh nga nata e mbrëmshme./gazetametro.net

bora-ne-durres-1

bora-ne-durres-2

bora-ne-durres-3

bora-ne-durress

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë