Loading…

E parkoi BMW’në në park, por shikojeni çfarë i ndodhi më pas

  • 18/05/2022 | 13:40

E parkoi BMW’në në park, por shikojeni çfarë i ndodhi më pas

Shoferi i një BMW-je në Zagreb mori një befasi të pakëndshme.


Ai vendosi të parkojë makinën e tij në trotuar në mes të një parku në zonën e Stenjevacit të Zagrebit.

Parkimi i tillë duket se ka zemëruar banorët e asaj lagje.

Makina i është mbështjellur me “celofan” dhe i është vendosur një shirit. Krejt kjo si shenjë dënimi për parkingun joadekuat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë