Loading…

E pabesueshmee se çka bëjnë këta njerëz

  • 30/03/2017 | 21:49

E pabesueshmee se çka bëjnë këta njerëz

Disa njerëz kanë aftësi të veçanta dhe t’i shohësh nag këndëvështrim ynë, që nuk bëjnë gjëra të tilla, janë me të vërtetë të mbreslënëse.


Ndiqeni videon:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë