Loading…

E pabesueshme: Ja sa ngjajnë këta persona me të famshmit (Foto)

  • 23/01/2017 | 17:25

E pabesueshme: Ja sa ngjajnë këta persona me të famshmit (Foto)

Me rreth 7 bilion njerëz në planetin tokë, është shumë e mundshme të themi që të gjithë ne e kemi një person që na ngjanë.


Kjo listë tregon se edhe yjet i kanë disa njerëz neper botë që u ngjajnë shumë./gazetametro.net 

 

1. Një burrë me shtetësi Turke që i ngjanë George Clooney’t
george-clooney

2. Një djalë suedez që ngjanë me Leonardo Di Caprio’n
foreign-celebrity-lookalikes-51-58860e6b9d09e__605

3. Një burrë që me nënshtetësi Ruse që i ngjan Jim Carrey’t
foreign-celebrity-lookalikes-12-5881cd9c67d43__605

4. Një burrë aziatik që i ngjanë Barack Obama’s
foreign-celebrity-lookalikes-5-5880df5654e18__605

5. Një burrë arab që i ngjanë Ryan Gosling
foreign-celebrity-lookalikes-31-588210310fd21__605

6. Jay-z në versionin femër
jay

7. Taylor Launter në versionin femër
foreign-celebrity-lookalikes-34-5882348475578__605

8. Vladimir Putin në versionin kinez
foreign-celebrity-lookalikes-113-5882237e4e32b__605

9. Ja si do të dukej George W Bush nëse do të kishte lindur në Vietnam
foreign-celebrity-lookalikes-10-5880df5f9f166__605

10. Laurence Fishburn në versionin femër
foreign-celebrity-lookalikes-83-58860f39b2c8c__605

11. Robert De Niro kinez
foreign-celebrity-lookalikes-114-5885bc349f94e__605

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë