Loading…

E pabesueshme çka bën kjo bebe (Video)

  • 30/01/2017 | 09:48

E pabesueshme çka bën kjo bebe (Video)

Ky fëmijë është kthyer në një problem për prindërit e tij, edhe pse ende nuk filluar të ecë mirë.

Leo Westlake, nga Falmouth i Britanisë, i cili është 21-muajsh, është filmuar teksa kapërcen një portë hekuri brenda 10 minutash.

Derë të cilën e ëma e ka mbyllur për arsye sigurie, që ai të mos dalë e të lëndohet në dhomat e tjera të shtëpisë, transmeton gazetametro.net.

Ideja e arratisjes, sipas të ëmës së tij, i ka ardhur nga një veprim që motra 7-vjeçare e Leos pati bërë disa kohë më parë dhe sapo sheh portën e mbyllur vërsulet drejt saj për ta kapërcyer./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=bsBVxI7n1jA

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë