Loading…

E nxjerr të miturin nga klasa dhe e sulmon fizikisht

  • 07/06/2017 | 12:21

E nxjerr të miturin nga klasa dhe e sulmon fizikisht

Një i dyshuar është arrestuar nga Policia në Capare të Prizrenit, pasi që i njëjti ka hyrë në klasë në një shkollë të mesme dhe nga klasa ka nxjerrë viktimën mashkull të moshës së mitur, ku më pas në korridorin e shkollës e ka sulmuar fizikisht.


Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Dyshohet se shkak i incidentit është një mosmarrëveshje e mëhershme në mes të viktimës dhe një familjari të dyshuarit, po ashtu nxënës i kësaj shkolle. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë