Loading…

E ngacmon bizonin – ja çfarë e gjen! (VIDEO)

  • 07/08/2018 | 13:37

E ngacmon bizonin – ja çfarë e gjen! (VIDEO)

Në ShBA është arrestuar një burrë, i cili e ka provokuar bizonin në parkun Jellostoun.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=YqqgeZzSBPY

Qytetari i Oregonit, Raymond Reinke e ka parë kafshën në rrugën drejt parkut nacional dhe menjëherë është shndërruar në rolin e toreadorit. Në këtë ndeshje, as ai e as kafsha nuk kanë pësuar./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë